KONST / Litografier / Färglitografi 13442085
nr 1344 2085
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, Golfare. Motivet: 72x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:06:01
200 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)